Oferty rabatowe

Witam dla gości naszego  obiektu proponujemy oferty rabatowe:
  • przy pobycie tygodniowym oferujemy rabaty od cen standardowych
  • przy pobycie dwu tygodniowym oferujemy rabaty od cen standardowych poczęstunek powitalny oraz prezent niespodzianka dla każdej osoby :)
Więcej informacji dotyczących aktualnych promocji pod numerem 668269031 / 533626845


Firma Luka-Pelli producent wyrobów skórzanych dla gości obiektu Góralska Przystań oferuje rabaty na zakup swoich produktów od -10% nawet do -40%.

O szczegóły promocji pytaj pod numerem  884 848 200

http://www.luka-pelli.pl/

Rabaty na zabiegi spa i masaże - ilość rabatu uzależniona od ilości noclegów!

Informacje o promocji pod numerem: 533 626 845

ZABIEG PERŁOWE DŁONIE 
polega na peelingu solnym dłoni wykonywanym na oleju jo-joby, który zabezpiecza i nawilża dłonie. kolejny krok to nałożenie  masło shea, zapewniające dogłębne nawilżenie i regenerację dłoni. Następnie wykonujemy Zabieg parafinowy

     Chcesz mieć gładkie i ciepłe dłonie? Pielęgnacja dłoni jest ważna. Każda z kobiet pragnie mieć piękne i zadbane ręce.Spróbuj zabiegu z zastosowaniem parafiny.
    
     Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.

Na czym polega?

     Zabieg "parafinowy" spowoduje, ze skóra staje się miękka i elastyczna. Stan taki utrzymuje się przynajmniej przez kilka dni.
     Dodatkowo ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa dłonie i poprawi ich krążenie, ogrzewa i rozluźnia oraz koi skore dloni. Zabieg parafinowy na dłonie to doskonałe rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry rąk.


Przy dłuższych pobytach zabieg perłowe dłonie GRATIS dla klientów obiektu Góralska Przystań