Ferie zimowe

Zapraszamy do zapoznania się z cennikim

Dla grup zorganizowanych proponujemy dodatkowe rabaty, a dla klientów indywidualnych, którzy rezerwują nocleg tygodniowy bądź dwutygodniowy w naszym obiekcie - dodatkowe zniżki i udogodnienia od cennika standardowego. Koniecznie zadzwoń pod numer 668269031 i zapytaj o szczegóły promocji!Nasza lokalizacja pozwala gościom na swobodne korzystanie z zimowego szaleństwa, nauki jazdy na nartach i snowboardzie z instruktorem.

Zapraszamy do zapoznania się ze stokami w naszej okolicy:  


dla miłośników szusowania w prawdziwie górskim klimacie zapraszamy do skorzystania z oferty
stoków na  Kasprowym Wierchu

KILKA SŁÓW O TRASACH NARCIARSKICH NA KASPROWYM WIERCHU

Na Kasprowym Wierchu znajdują się dwie przestronne, szerokie i piękne trasy narciarskie (nie zawsze i niestety tylko częściowo równane ratrakiem) - w kotle GĄSIENICOWYM i w kotle GORYCZKOWYM. Obie trasy zaczynają się dość stromym spadkiem (początek kotła Gąsienicowego jest nieco stromszy), ale dalszy ich przebieg jest nieco łagodniejszy. Najtrudniejsze fragmenty tras oceniane są jako bardzo trudne (kolor czarny) przy złych warunkach śniegowych (oblodzenie, muldy) lub trudne (kolor czerwony) przy dobrych warunkach. W kotle Gąsienicowym działa nowoczesny czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, a w kotle Goryczkowym - stary i prymitywny wyciąg z drewnianymi, dwuosobowymi krzesełkami.

www.kasprowywierch.biz/trasy.html


Niezwykły pomysł na spędzenie czasu SKITUROWE ZAKOPAE
20 wycieczek skitourowych po Polskich Tatrach o łącznej długości ponad 100km. Każda z nich dokładnie opisana, sfotografowana i sfilmowana – oto, czym jest projekt SkitouroweZakopane.pl.

www.facebook.com/skitourowezakopane

www.skitourowezakopane.pl

a dla najmłodszych klub Pingwina w HSKI gwarantuje świetną zabawę i szybkie postępy w nauce.

www.facebook.com/HSki-Szkoła-Narciarska-I-Snowboardowa-150182761692304