Wybierz wersję językową:

Góralska Przystań 

Góralska Przystań obiekt położony w Suchym w samym sercu Podhala, jedyne 6km od Zakopanego (10min samochodem).

900m od naszego obiektu dwie stacje narciarskie: Suche Ski oraz Stacja Narciarska Suche, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz karczma regionalna. W odległości 100m znajduje się studio cardio Orange Fitness wyposażone w basen, saunę, siłownie.

Sklepy spożywcze, monopolowe, wielobranżowe, odzieżowe, regionalne oraz karczma, pizzeria, zajazd, restauracja zlokalizowane są w Poroninie  w odległości 500m od nasz obiektu. Budynek usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę.

Góralska Przystań obiekt urządzony w stylu góralskim z ręcznie rzeźbionymi elementami drewnianymi oraz niezwykłymi fotografiami Tatr. Do dyspozycji gości w cenie noclegu oddajemy: w pełni wyposażoną dużą kuchnię (z kuchenką gazową, lodówką, piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, czajnikiem), przestronną jadalnie, salę  kominkową w której znajduje się bilard, kącik dla dzieci oraz chatkę regionalną z pik-pongiem i piłkarzy kami.
Przy obiekcie Góralska Przystań znajduje się ogród z szałasem z grillem nad potokiem oraz duży bezpłatny parking dla klientów. Obiekt udostępnia Gościom również huśtawkę, trampolinę dla dzieci i bezpłatne Wi-Fi

Dworzec kolejowy zlokalizowany jest 300 metrów od Pensjonatu a przystanek autobusowy 100 metrów. Baseny termalne, kompleks stoków narciarskich Bukowina / Białka Tatrzańska w odległości 9km, Termy Szaflary - 7km.


Góralska gościnność w obiekcie prowadzonym przez rodowitą góralkę! Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia